par mani

Mani sauc Madara. Dzīvoju Rīgā. Ikdienā esmu Anda sieva un Timoteja mamma. Andis ir sludinātājs Mateja draudzē. Pēc profesijas esmu friziere (kas pirms tam beigusi RDMW Tekstilmākslas nodaļu). Patīk darīt ļoti daudz ko, tāpēc arī būs šis emuārs. Gribu dalīties arī ar citiem ar savām idejām, un parādīt to, ka lai pagatavotu ko īpaši garšīgu vai skaistu nemaz nevajag daudz, vienīgi iedvesmu:)!

Man ļoti patīk uzņemt viesus. Pēc tam, kad pirms 3 gadiem atgriezāmies no 2 gadu dzīves Londonā, sāku šeit gatavot jauniegūtās receptes. Tā arī tapa šis blogs, jo apnika receptes nemitīgi kādam pārsūtīt un rakstīt. Nolēmu tās visas pierakstīt blogā.  Arī priekš manis pašas tas ir ļoti ērti, jo kad gatavoju ko atkārtoti, tad atliek tikai blogā atrast īsto ierakstu.

Ceru, ka būšu kādu lasītāju pamudinājusi uz jaunu recepšu izmēģināšanu. Prieks par to ka daudzi ēdieni jau ir iedzīvojušies daudzās no jūsu ēdienkartēm.

Vēl mana aizraušanās ir mājas interjers un iekārtošana. Mums ir ļoti paveicies ar plašu un jauku dzīvokli, kur tad arī pārsvarā izpaužos, nedaudz gan ir cietis arī mans iepriekšējais- manas mammas mājoklis:). Dalos šeit arī ar praktiskiem padomiem saistībā ar mājokļa remontu, DIY, jeb Dari Pats projektiņiem un citām noderīgām lietām. Man ir svarīgi, lai vide kas man ir apkārt ir skaista un sakārtota (cik nu tas ikdienā iespējams), jo tad es pati tajā varu no sevis dot to labāko. Kā arī vēlos, lai mājas ir vieta, kur mana ģimene var  justies labi un atpūsties.

Ja tev ir kādi jautājumi vai piedāvājumi saistībā ar  manu blogu, raksti man uz mmiezite (at) gmail (punkts) com

Uz tikšanos šeit,

Madara:)!

Advertisements

10 thoughts on “par mani

  1. Labdien, vai Jūs savus blogus publicējat arī kādos sociālajos saitos? Ja jā ,tad būtu ļoti pateicīga,ja Jūs varētu padalīties ar šādu informāciju . Paldies jau iepriekš. Madara 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s