Lieliska iespēja abonēt recepšu žurnālu Četrassezonas ar 45% atlaidi.

Nevarēju nepadalīties ar šo lielisko atlaidi atlaižu  portālā Pērkam kopā- žurnāla Četrassezonas gada abonaments ar 45% atlaidi. 

Četrassezonas ir viena no manām iecienītākajām recepšu mājaslapām Latviešu valodā. Jo zinu ka viņu publicētās receptes labi izdosies un garšos.

Prieks arī par nupat kā izdoto Signes Meirānes, kas ir portāla autore, grāmatu Gatavot un baudīt, kura gan nav vēl manā recepšu grāmatu plauktiņā (hmm, ziemassvētki tālu vēl?), bet draugu lokā tā kļūst populāra.

Gribētos vēl, lai Četrassezonas publicē vairāk veselīgo un svaigo  recepšu, jo pašlaik tur vairāk tiek pārstāvēta klasiskā kulinārija, īpaši Franču  gatavošanas skola, kur saturā bieži ir daudz olu, sviesta un saldā krējuma, kā arī daudz receptes ir ar gaļu, lietas kas nav pašas par sevi sliktas, taču izvēlos tās ēst tikai ļoti īpašos gadījumos:).  Ceru, ka žurnālā drīz varētu būt kāda sadaļa veģetāriešiem un vegāniem, kas arī nu jau mūsu platuma grādos kļūst ļoti populāri.

Neesmu īpaši bieži neko abonējusi, prieks ka tagad regulāri ( sākot no Maija) varēšu iedvesmoties un izmēģināt jaunas receptes.

Advertisements

One thought on “Lieliska iespēja abonēt recepšu žurnālu Četrassezonas ar 45% atlaidi.

  1. Atpakaļ ziņojums: mmiezite, Lieliska iespēja abonēt recepšu žurnālu Četrassezonas. - home made

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s