Viesistabas pārvērtības

Jau sen biju plānojusi nofotografēt viesistabu tagad, kad tā ir daudz maz padarīta mājīga.
IMG_7341
Kad dzīvoklī ienācām, palika dažas mēbeles no iepriekšējiem īrniekiem, un kādu pus otru gadu mēs nodzīvojām tādā, kāda tā bija.
 
Par cik pie mums šad un tad kāds ciemiņš paliek pa nakti, tad kārtējo reizi, kad bija saplīsis izvelkamais dīvāns, sapratām VISS, kautkas šajā istabā ir jāmaina.
 
Tā kā šajā istabā ir maz logu, un tiešā saules gaisma iespīd tikai agri no rīta, tad bija skaidrs galvenais mērķis – padarīt telpu gaišāku un plašāku. 
Sekcija, kas atradās pie vienas sienas, ļoti sašaurināja telpu, kā arī bija ļoti tumša.
PIRMS ( šajā bildē vēl redzams TV, tā gan mūsmājās vairs nav)
PIRMS
PĒC

Kopumā šajā istabā netika ieguldīts daudz līdzekļu, bet gan darbs. Sekciju pārkrāsojām paši, izmantojām krāsu kas paredzēta kokam uz ūdens bāzes. Nācā vietām pat 5 kārtas likt. Arī žalūzijas uzšuvu pati pēc internetā atrastām pamācībām. Audumu tām pirku Abakhan veikalā.

Dīvāni iegādāti lietoto preču veikalā no Zviedrijas Skandināvs. Viņiem Valdemārpilī ir tiešām liels angārs, ar daudz mēbelēm, par pieņemamām cenām.

Tā kā siena pie kuras agrāk bija sekcija, bija citā tonī, to izlēmām pārkrāsot gaiši pelēku, lai visai istabai piešķirtu svaigāku nokrāsu. Pie tās arī pielikām spoguli, jo tas atstaro gaismu no loga, telpa pati par sevi ir diezgan ēnaina, jo saule iespīd tikai saullēkta laikā.

Pēdējie pievienojās paklājs, pirkts veikalā Prisma un galdiņš no Ikea. Galdiņam vēljoprojām ļoti izdevīga cena. Paklāju gan nāksies tīrīt bieži, jo ļoti gaišs.

IMG_7344

Dekoratīvie spilveni šad un tad tika iepirkti lietoto drēbju veikalos RDA, kur ir ĻOTI labs stūrītis arī interjera precēm, tur arī esam nopirkuši labus biezos aizkarus guļamistabai.

IMG_7345

 

 

Advertisements

7 thoughts on “Viesistabas pārvērtības

  1. Atpakaļ ziņojums: Bērnistabas būvniecība/2. kārta. Un kā nokrāsot strīpainas sienas. | Gatavo ar Madam

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s