Rudens pastaiga

Prieks par tik skaistu gadalaiku kā rudens.

Man ļoti patīk doties uz ķīpsalu, jau vairākas reizes izvēlos to kā vietu pastaigai, šoreiz tā bija brīvdiena, un ar vīru gribējām drusku izvēdināt galvu, nebraukt nekur tālu kā arī apvienot ar pusdienām. Vīram radās ļoti laba ideja – doties uz ķīpsalu.

 Ejot gar Daugavu, virzienā no centra, starp mājām pamēģini atrast šo ķenguru:)!“Ja Es ar mākoņiem pārklāšu zemi un padebešos parādīsies varavīksne,
tad Es pieminēšu Savu derību, kas ir starp Mani un jums un ikvienu dzīvu radījumu, ikvienu miesu; un ūdeņi nekad vairs nekļūs par plūdiem, kas visu radību izdeldēs.” 1. Mozus 9:14-15

 Laikam lieki piebilst, tie kas mūs pazīst zina, kas ir mūsu mīļākais dzīvnieks…jā sirds priekam nevajag daudz, tik vien kā pavērot kādu pavisam noplukušu, paklīdušu runci viņa ikdienas gaitās, aprunāties ar viņu par dzīvi un doties tālāk. Kad nu bijām skatījuši kā runcis bauda savas pusdienas, kuras nevarētu teikt ka viņš bija nopelnījis, drīzāk saņēmis par to, ka viņš ir ( runcis). Ari mūsu vēderi vēstīja par izsalkumu, tad nu devāmies pusdienu meklējumos. 

Un nokļuvāl šeit http://www.restoransostasskati.lv/ kur darbdienās no 12-15 piedāvā patiešām garšīgus restorāna ēdienus par demokrātiskām cenām. Laba ēdienu izvēle. Mums pusdienas izmaksāja 5ls, kas manuprāt priekš ēdiena kvalitātes un lokācjas nemaz nav slikti.

Izbaudi arī tu pēdējās dienas, kad krāsainās lapas kokos mūs priecē. Un ieelpo rudens smaržu!
Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s